Written by

Miluje mě, myslí na mě, nechce mě

Ostatní retrohraní| Views: 652

Miluje mě, myslí na mě, nechce mě. Pamatujete? Věštecká hra pro starší holky, které už myslí na kluky a těší se na první pusu. jak zjistit, jestli vás kluk miluje? Tahle hra je na to značka ideál.

Americká děvačata jí říkají “Předpovídání budoucnosti”. Děvče si vezme papír a tužku a napíše pod sebe dvě jména. Své jméno a přijmení a jméno s příjmením svého vyvoleného. Já napíšu sebe a Filipa z naší čtvrti, do kterého jsem v byla v 80. letech zamilovaná 8 let a jednu pusu jsem od něj dostala.

Alice Veldenová
Filip Žák

Potom přeškrtnete opakující se písmena. V mém případě by to byla tato: A, L, I. Jen zbylá písmena, která nejsou přeškrtnutá, zůstávají ve hře. A děvče začne čarovat a věštit budoucnost. Začne opakovat tato tři slova, na každé slovo ukáže nad jedno písmeno (já jsem postupně nad každé písmeno napsala S/H/P). Co jí vyjde na poslední chlapcovo písmeno, to odhalí budoucí pravdu o jeho vztahu k ní.

S jako srdce (znamená “miluje mě”)
H jako hlava (znamená “myslí na mě”)
P jako pata (znamená “nestojí o mě”)

SHPSHPSHP
ce Vedenov
SHPS
Fp Žk

Takže je to jasný, Filip se do mě zamiluje. Však šancí má dost, náš oblíbený klepáč koberců je přímo před jeho domem a scházíme se tam s partou kamarádek snad každý den hned po škole. Točíme kolenooče, hrajeme na babu, na honěnou, prolejzáme přilehlé domy propojenými sklepy a právě tam jsem dostala tu Filipovu jedinou pusu. Byla tam tma a pak dělal, že se to nestalo, já si to ale dodnes pamatuju.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *